הפניה שלך אלי בבקשה לליווי אישי בגישת התמקדות בבית, היא פניה עדינה מאוד. זהו צעד אמיץ ופגיע, לפנות לתהליך אישי, או זוגי, או משפחתי. זה לוקח זמן להבשיל לכך, וכנראה שקיבלת המלצה ממישהו קרוב, שאפשר לסמוך עליו, שאמר שאפשר לסמוך עלי. 

כשאני מפנה אותך לאחת ממלוות התהליכים המוסמכות בגישת התמקדות בבית, אני עושה זאת בלב שלם. 

מלוות התהליכים המוסמכות בגישת התמקדות בבית הן בוגרות המסלול המלא בגישת התמקדות בבית – קורס בסיס, קורס הסמכה, העשרה והדרכה קבועה, וכן הכשרה בעבודת טראומה. לכל אחת מהן יש באמתחתה כלים נוספים, נפלאים, בתחומים מגוונים ועמוקים, שלוקחים את גישת התמקדות בבית למחוזות חדשים. קישור לדוגמה

מה זה אומר – מוסמכות?

ראשית, מלוות התהליכים בגישת התמקדות בבית מוסמכות על ידי המכון הבינלאומי להתמקדות בניו יורק, אבל מעבר לזה – אני סומכת עליהן.
אני מכירה אותן אישית, נמצאת עמן בקשר רציף, מלווה אותן בדרך הארוכה והעמוקה שלהן, מכירה את המקצועיות שלהן ואת הסקרנות והנכונות שלהן לחקירה פנימית, ושל עומק הגישה של התמקדות בבית. 

וישנן גם מלוות בתהליך הסמכה – הן מנוסות, מצויינות ומצויות בליווי והדרכה שלי, אך טרם השלימו את כל דרישות ההסמכה.

מלוות התהליכים הן עצמאיות, הן קובעות את המחירים שלהן, את לוח הזמנים שלהן, את מקום ואופן עבודתן. כל אחת מביאה את הגוון היחודי שלה למפגש, לאינטראקציה. אפשר להתרשם מהן כאן למטה באופן עצמאי, ואפשר להתייעץ איתי להתאמה אישית. 

בשבילך – יש כאן אפשרות רחבה לבחירה ולהתאמה אישית מיטבית; בעבורי, זהו חלום שמתגשם: לראות את גישת התמקדות בבית מתרחבת, מגיעה לעוד ועוד אנשים, בדרכים שונות ומגוונות, מתממשקת עם תחומים וכלים אחרים, שמשתלבים בה נהדר. 

הנה הן, תכירו: 

מלוות תהליכים מוסמכות בגישת התמקדות בבית

רעות בר גיל

רעות בר גיל

אמא לשלושה, מלמדת שיאצו, רפואה סינית וצ'י קונג, אוהבת לרקוד, לתפור ולקפל אוריגמי.

מלווה נשים ואנשים שמסכימים להקשיב פנימה ברכות, עדינות וכבוד, בתהליכים המאפשרים למערכת הגוף והנפש ולצ'י המפיח בה חיים להתרווח, ולנוע קדימה לאיזון בעזרת מגע, מילים, תנועה או מחט.

מלאת התפעלות מתנועות החיים המתאפשרות בזכות החיבור בין גישת התמקדות בבית לבין שפת הצ'י והמגע הקשוב של הזן שיאצו.

איפה: צור הדסה וירושלים

יצירת קשר: 0523664031

reut.guy@gmail.com

לאתר של רעות

רחל מורן

רחל מורן

תהליכים אישיים | התמקדות עם ילדים ונוער

מלווה תהליכים במים למבוגרים, ילדים ונוער: מטפלת וואטסו, ווטרדאנס והידרותרפיה, מורה לשחיה טיפולית חווייתית לילדים.

המים והבריכה מהווים מרחב מושלם ומשלים למפגש ההתמקדותי; שניהם מאפשרים חוויה כוללת, גופנית ורגשית, של תמיכה, עטיפה, חיבור, שקט, משחקיות, תנועה וזרימה. בכל מפגשי המים נשזרות איכויות ההתמקדות והקבלה הרדיקלית, ובכל מפגשי ההתמקדות מונחת ההזמנה לטבול או לקפוץ למים.

איפה: רמת השרון

יצירת קשר: 052-4779413

racheli.moran@gmail.com

לאתר של רחל

שלומית אנקר

שלומית אנקר

תהליכים אישיים | התמקדות עם ילדים ונוער

בת זוג ואמא, מטפלת, מורה ומרכזת מגמת רפלקסולוגיה בקמפוס ברושים.

הרפלקסולוגיה לימדה אותי את החיבור של הגוף והנפש ואת ההקשבה להם, וההתמקדות פתחה עומק נוסף – את האפשרות ליצור תקשורת ומערכת יחסים עם כל מה שפגשתי בתוכי.

כיום אני מלווה תהליכים של נשים במעגלי החיים, ילדים ונוער, מטופלים אונקולוגיים ומחלימים, וכן מדריכה מטפלי רפלקסולוגיה. מלווה ותומכת באמצעות התמקדות, שיחה ומגע, פרחי באך, ארומתרפיה ועוד. מציעה מרחב מאפשר לפגוש את מה שבתוכך, למצוא בפנים את הדרך האישית שלך לתנועה, ריפוי והחלמה.

רונית דורות

רונית דורות

תהליכים אישיים | התמקדות עם ילדים ונוער

מרפאה בעיסוק בגישת "תפקוד קשוב", המשלב שיקום וטיפול באנשים עם מגבלות פיזיות ו/או קוגניטיביות, עם הקשבה עמוקה לרגשות ולצרכי הנפש. 

מתמחה בליווי ותמיכה למטפלים ממקצועות הבריאות העובדים בביקורי בית ולבני משפחה המטפלים  בקרובים קשישים או עם מוגבלות. בתהליכים בגישת התמקדות בבית, מאפשרת למטפלים להאט ולהתבונן פנימה, לגלות למה הם זקוקים בתפקידם המאתגר, מה יכול לתמוך בהם ולאפשר להם להמשיך לדאוג לעצמם, וגם למי שתלוי בהם.

איפה: אשקלון, זום וטלפון

יצירת קשר: 0506612243

ronitdorot@gmail.com

לדף הפייסבוק של רונית

טליה ארד

טליה ארד

תהליכים אישיים | התמקדות עם ילדים ונוער | הורים

מלווה נשים וגברים במסע מתחושת תקיעות ואבדן הדרך, אל גילוי הצרכים, הרצונות וההשתוקקות שהלב מבקש. מטפלת בהבעה ויצירה והילינג, ומשלבת כלים מתחום האמנות, התודעה והקונסטלציה המשפחתית בתהליכים בגישת התמקדות בבית.

מתוך הקשבה, קבלה, סבלנות וסקרנות נוכל להזכר בטבע הרוחני שלנו, ולאפשר שינוי ותנועה במציאות הפנימית והחיצונית.

מנחה סדנאות התמקדות בבית להורים, וסדנאות אחרות המשלבות התמקדות.

איפה: הרצליה, תל אביב וזום

יצירת קשר: 0546432241

taliaarad8@gmail.com

לדף הפייסבוק של טליה

ולריה חבר רוסקין

ולריה חבר רוסקין

מלווה תהליכי ריפוי של הגוף השלם, מנחה סדנאות ותלמידה נצחית.
מאז ומתמיד הוקסמתי מן הרפואה שיש לטבע להציע. את דרכי בעולם הטיפול התחלתי כהרבליסטית קלינית ונטורופתית, וכשפגשתי את ההתמקדות התווסף לתהליך גם הרובד הרגשי, והחיבור שלו לגוף.

מלאת פליאה מהפשטות והקסם שבנוכחות והקשבה לעצמי ולאחר, ומהאופן בו הגישות והכלים שבאמתחתי נרקמים יחד ליצירת מפגש נוכח ותומך, מרחב בטוח שמאפשר לך לגלות בסקרנות את העוצמה שלך.

איפה: בית נחמיה, פרדס חנה, זום

יצירת קשר: 0547477127

valross3@gmail.com

בדיקה של שם נוסף

בדיקה של שם נוסף

Some test content with link.

סתם טקסט לבדיקה כולל בדיקת קישור

איפה: המלאכה 21 פארק אפק

יצירת קשר: 054755546

name@gmail.com